Kasetli Tente Sistemleri


Teknolojinin ve sektörün gelişmesi ile birlikte kendini geliştirip daha modern hizmetler sunmak amacı ile firmamız yeni modelleri imalatına katmıştır.

Tente kumaşını profil içersine sıkıştırmak suretiyle açılan mafsallar yardımıyla, bu profilin kasetin üzerine kapanarak tente kumaşını gizlemesinden ötürü kasetli tente modeli diye adlandırılır. Sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle tercih edilmekte olan kasetli tente modelleri özellikle tentenin kumaşının daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Tentenin kumaşı kaset içerisinde saklanarak bu sayede dış koşullara karşı daha uzun süre korunabilir. Kaliteli kullanım olanağı sağlaması nedeniyle ihtiyaç duyulabilecek her alanda tercih edilebilecek bir modellerden biridir.

Islak olarak kapatılması durumunda tentenin kumaşı kapalı ortamda kurmak zorunda kalacağı için küf ya da koku gibi problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle özellikle dikkatli olunması gerekmektedir. Tentenin kuru şekilde kapatılması önemlidir. Aksi durumda tente kumaşında yaşanacak olan problemler kullanıcıların sorun yaşamasına neden olmaktadır. Birbirinden farklı şekillerde hazırlanmış olan modeller kullanıcıların zevklerine ve beklentilerine uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalarda alınan ölçüler üzerinden üretim yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanacak olan işlemlerin ardından kurulum işlemleri yapılarak kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Farklı ölçülere göre kasetli tente fiyatları belirlenmektedir.

Tentenin kullanılmadığı zamanlarda güneşin zarar verici ışınlarından ya da kötü hava şartlarından etkilenmemesi amacıyla kaset mekanizması ile saklanabildiği sistemdir. Ayrıca bakım maliyetlerini en aza indirmesi ve otomasyon sistemli oluşu sebebiyle çok daha pratik bir tente modelidir.

İletişim
Sakarya tente ve pergole sistemleri, kartal tente, mafsallı tente, kasetli tente, pergole tente, zip perde, wintente, körüklü tente, italyan tente
  • 3docean
  • activeden
  • audiojungle
  • codecanyon
  • graphicriver
  • photodune
  • themeforest